www.tayyareci.com                  ANA SAYFA Tayyareci Türkçe Site KAYA SIGORTA
Tayyareci English Site
Tayyareci Deutsch Site
Sitede Arama :
 

AIRSHOW 2008 TURKIYE 

AIRSHOW, Havacılığın Merkezinde Düzenleniyor…

AIRSHOW 2008 ANKARA  

09 - 12 EKİM 2008 ANKARA TURKIYE

Havacılık endüstrisindeki tüm ürün ve hizmetleri bir araya getirmeyi amaçlayan AIRSHOW 2008 – 2. Sivil Havacılık Fuarı, 9-12 Ekim tarihlerinde başkent Ankara’da gerçekleşecek.

Havacılık otoritelerinin merkezi konumundaki Ankara’da çeyrek yüzyıllık fuarcılık tecrübesine sahip CNR tarafından gerçekleştirilecek AIRSHOW 2008’e, Türkiye’nin en köklü havacılık uzmanı Türk Hava Kurumu destek veriyor. AIRSHOW 2008’de ulusal ve uluslararası resmi ve özel alıcılara, havacılık otoritelerine, sivil, sportif ve genel havacılık branşlarındaki karar vericilere ürün ve hizmetlerinizle ilgili detaylı bilgi sunma şansını yakalayacaksınız...

Dev Markalar AIRSHOW’da buluşuyor …

Dünyanın en önemli ticaret kavşağında hizmet veren küresel markalar kıyasıya bir mücadeleye girdi. Önümüzdeki beş yıl boyunca havacılık konusunda yapılacak bölgesel yatırım kararlarının alınacağı AIRSHOW fuarına dünyanın en güçlü markaları aynı amaçla katılıyor; ‘Pazar paylarını korumak ve büyütmek’.

AZERBAYCAN, AFGANİSTAN, ÖZBEKİSTAN, GÜRCİSTAN, BAE, ÜRDÜN, RUSYA, UKRAYNA, İSRAİL ve diğer bölge ülkelerden üst düzey heyetlerinin ziyaret edeceği AIRSHOW 2008, Başkent Ankara’da Etimesgut Türkkuşu tesislerinde katılımcı markaların gösterilerini de yapabileceği pisti ve donanımıyla kusursuz bir fuar ortamında sizi bekliyor.

Copyright © 2000-2008 Tayyareci

Ana Sayfa    Home Page